Przypływy i odpływy

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na eksperymenty w prawdziwym tynkiem, zmień wygląd swojej łazienki za pomocą Chalk Paint ™ od Annie Sloan. Przełam regularność gładkich powierzchni, nakładając na ściany ziemiste kolory i tworząc tekstury – prawdziwie artystyczną przestrzeń do kąpieli.

„To nie jest propozycja dla miłośników standardowych rozwiązań” – wyjaśnia Annie. „Chodzi w niej o ruch, charakter i głębię. Pociągnięcia pędzla i smugi stają się w niej punktem centralnym, a nie pomyłką. Jest to szczególnie atrakcyjny pomysł w przypadku nierównych ścian, które spotykamy np. w wiekowych kamienicach. Umożliwia pracę z istniejącymi niedoskonałościami, a nawet ich celebrowanie. ”

Zacznij od pomalowania całej ściany ciepłym, neutralnym kolorem. Po wyschnięciu nałóż jaśniejszy odcień w przypadkowych miejscach.

Gdy farba będzie jeszcze mokra, użyj pogniecionej gazety, aby nadać powierzchni chropowatą teksturę.

Następnie wymieszaj jaśniejszy kolor z niewielką ilością wody i wcierając kolistymi ruchami za pomocą bawełnianej ściereczki, nadaj fragmentom rozmyty efekt. Upewnij się, że pozostawisz obszary, w których kolory bazowe, nakładane jako pierwsze, będą wyraźnie prześwitywać.

Po wyschnięciu znowu użyj rozwodnionej farby i pozwól jej kaskadowo spłynąć po całej ścianie.

Zabezpiecz lakierem Matt Chalk Paint ™, aby zapewnić powierzchni wodoodporność.

Ściana: Chalk Paint™ w odcieniu Scandinavian Pink, Honfleur i Old White zaimpregnowana Matt Chalk Paint™ Lacquer
Wanna: Chalk Paint™ w kolorze Scandinavian Pink pokryta Matt Chalk Paint ™ Lacquer
Deski: Chalk Paint™ w Old White pokryte Matt Chalk Paint ™ Lacquer

www.anniesloan.com/pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*