Powiew optymizmu z nową kolekcją fototapet Get Arty

Okoliczności spowodowały, że ostatnio więcej czasu spędzamy w domach. Dla wielu z nas to jest dziś miejsce pracy i wypoczynku, tutaj przygotowujemy i spożywamy posiłki, spędzamy czas z najbliższymi. Tymczasem za oknem pojawiają się pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny, przyroda budzi się do życia. Wkrótce może się okazać, że nasze „cztery ściany” już nam się opatrzyły. Jak ożywić wnętrze na wiosnę i wyróżnić je na tle innych? Odpowiedź jest prosta – Get Arty!

Wyrazista, unikatowa i ekspresyjna – taka jest właśnie nowa kolekcja tapet z serii Newmor Custom. Inspirowana sztuką nowoczesną, stawia na artystyczny nieład, geometrię i efekty lustrzanego odbicia, a wszystko to w żywej, kontrastującej palecie kolorów. Taki powiew optymizmu przyda nam się nie tylko w obecnych, szczególnie trudnych czasach. Nazwa kolekcji idealnie odzwierciedla charakter dostępnych wzorów. Get Arty to wybór dla osób, które oczekują, że ich tapety będą czymś więcej niż tylko ładnym wykończeniem ścian.

Od azteckich wzorów do sztuki pop-artu

Artystyczny styl kolekcji Get Arty wymaga równie twórczego podejścia jeszcze na etapie projektowania. Mocne, dominujące wzory, umiejętnie wykorzystane w aranżacji, pozwolą stworzyć niesamowity, pełen ekspresji efekt. Kolekcja najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, stawiających na minimalizm dekoracyjny i proste formy. Wspaniale ożywi przestrzeń zdominowaną przez biel. Będzie też idealnym wyborem w przypadku dużych, otwartych wnętrz.

Kolekcję Get Arty tworzy sześć unikalnych wzorów, wśród których zdecydowanie najbardziej wyróżnia się tapeta Reflection. Na długo przykuwa wzrok, dzięki hipnotycznym kształtom, inspirowanym lustrzanym odbiciem plam atramentowych. Zwolennikom bardziej subtelnych połączeń polecamy Symmetry, złożoną z symetrycznych plam, tworzących wyjątkowe kształty na białym tle. Ekspresyjny wzór Pollock przywodzi na myśl prawdziwe dzieło sztuki nowoczesnej. Jest niczym płótno, spontanicznie oblane kolorową farbą. Z kolei Brush Strokes to kontrastowe połączenie kolorów, przypominające ślady pędzla malarskiego na białym płótnie. Dwa ostatnie wzory kolekcji Get Arty prezentują oryginale podejście do motywów geometrycznych. Od połączonych w kafelkowym układzie, nieregularnych linii tapety Aztec, inspirowanych azteckimi wzorami, trudno oderwać wzrok. Dekoracyjny motyw tapety Concentric tworząnatomiast nachodzące na siebie, kolorowe okręgi.

Zanim się zdecydujesz, zamów bezpłatną próbkę

Kolekcja Get Arty została wyprodukowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii druku cyfrowego. Pozwala to na dowolną zmianę formatu i kolorów, a dzięki temu na idealne dopasowanie tapety do wnętrza. Szeroki wybór struktur spełniających najwyższe standardy, trwałość i przyjazne dla środowiska rozwiązania, dają pełną kontrolę nad docelowym efektem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*