Smart kuchnia?

Inteligentne rozwiązania w kuchni to priorytet dla każdego, kto lubi gotowanie i spędza w niej dużo czasu z domownikami i przyjaciółmi. Mądrze zaprojektowana, może znacznie ułatwić nam życie, wpływając na lepszy komfort, zwiększenie higieny i oszczędności w naszych portfelach. Wybierając baterię, zlewozmywak, okap, czy płytę grzewczą do nowo urządzanej kuchni, warto zasięgnąć porad specjalistów, którzy kładą nacisk na urządzenia innowacyjne, wszechstronne, ale przede wszystkim idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Dobrze zorganizowana kuchnia może zmienić nasze nastawienie do codziennych obowiązków i rozbudzić na nowo serce do gotowania i karmienia innych. W „smart” kuchni najbardziej sprawdza się funkcjonalność.

Bateria i zlewozmywak

Dobrze dobrana bateria kuchenna to prawdziwy sprzymierzeniec strefy zmywania. Warto wziąć pod uwagę m.in. propozycje z elastyczną wylewką i z ruchomym wężem (przydatne podczas napełniania wysokich i obszernych pojemników oraz naczyń, które nie mieszczą się w obrębie komory zlewozmywaka),  wersje z dozownikiem wody (z dokładnym odmierzaniem ilości wody, jaka akurat jest nam potrzebna), modele z wrzącą wodą, czy baterie posiadające zintegrowany filtr oczyszczający! Przy okazji warto pamiętać, że dopiero połączenie baterii i właściwego zlewozmywaka w wersji z przydatnymi akcesoriami typu: szyny, ociekacz, odsączarka, automatyczny korek, czy dozownik do mydła zintegrowany ze zlewozmywakiem), zapewni naszej kuchni najwyższą estetykę i funkcjonalność.

Mądra segregacja

Jak się okazuje, smart kuchnia to nie tylko gotowanie i zmywanie. Potrzebne jest tu także mądrze rozplanowane miejsce na segregowanie śmieci. Segregatory odpadków, dostępne w wielu kombinacjach, sprawiają, że wreszcie wszystko ma swoje miejsce, a potrzebne w kuchni gąbki, czy środki czystości, są zawsze pod ręką.

www.comitor.pl red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*