Ogród pełen światła – lampa na zewnątrz

W tym roku spędzimy więcej czasu w ogrodach, na balkonach i tarasach. Ponieważ miejsce, w którym żyjemy ma na nas wielki wpływ, zadbajmy aby było ono wyjątkowe, przytulne i sprzyjająca relaksowi!

Oświetlenie ma znaczenie!

Zewnętrzne przestrzenie potrzebują pięknego oświetlenia. Odpowiednio dobrana lampa zaczaruje zarówno prywatny taras jak i kawiarniany ogródek i pomoże wykreować wyjątkowy nastrój miejsca.

Wodoodporna i gotowa na wszystko

Lampa zewnętrzna jest eleganckim i uniwersalnym rozwiązaniem oświetleniowym, które do tej pory dedykowane było przestrzeni zamkniętej. W nowym wydaniu lampa jest odporna na wilgoć, dzięki czemu sprawdzi się doskonale w wielu miejscach – również tych zlokalizowanych na zewnątrz!

Letnie imprezy plenerowe doskonale rozświetli również minimalistyczna, geometryczna forma złagodzona jest dzięki technologii pneumatycznej – dmuchany klosz w kolorze ciepłej bieli z matowym wykończeniem posiada miękkie fałdy. Oryginalny kształt i rozproszone, łagodne światło lampy wzbogacą letnie wydarzenia, ozdobią ogrody i tarasy tworząc niepowtarzalną atmosferę.

www.puff-buff.pl, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*