Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów

Przycinanie trawy przy krawędziach i w trudno dostępnych miejscach często nie jest naszym priorytetem podczas prac ogrodowych. A szkoda. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, i to właśnie perfekcyjne wykończenie i detale nadają naszemu zielonemu zaciszu wyjątkowy sznyt. Dotyczy to też precyzyjnego cięcia krzewów. Dlaczego nie zabawić się w rzeźbiarza i nie wyczarować w swym ogrodzie pięknych kształtów? Z nożycami akumulatorowymi Kärcher ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Nieskomplikowana i bezpieczna obsługa

Nożyce GSH 18-20 można szybko i łatwo złożyć, dzięki czemu są natychmiast gotowe do użycia. Noże szlifowane, wykończone diamentowo z dwustronnymi krawędziami tnącymi zapewniają dokładne i precyzyjne cięcie przy przycinaniu krawędzi trawnika wokół domu, klombu lub patio, a także podczas formowania krzewów. Bardzo wydajna praca jest możliwa dzięki długości koszenia 20 centymetrów (ostrze krzewów) i szerokości koszenia 12 centymetrów (ostrze do trawy). Gumowy i ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort podczas prac ogrodowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o trawniki, czy krzewy – system mocowania  umożliwia nieskomplikowaną zmianę między ostrzem do krzewów a nożem do trawy, bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Hartowana listwa do kształtowania krzewów wyposażona w system szybkiego, bez narzędziowego montażu i demontażu sprawi, że w swym ogrodzie stworzysz dowolną aranżację. Sprytny pomocnik ogrodowy o wadze 1,3 kg ma również blokadę bezpieczeństwa, która zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu nożyc. Po zakończeniu pracy  nożyce GSH 18-20 można przechowywać bardzo ergonomicznie i wygodnie.

Platforma bateryjna obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia i lich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Kärcher,red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*