Jakie paleniska ogrodowe

Ledy, neony, diody przegrywają z naturalnym blaskiem żywego ognia. Migoczące płomienie ogniska rozświetlające mroki nocy tworzą wyjątkową, niezwykle kameralną i ciepłą atmosferę. Nie da się jej odtworzyć za pomocą sztucznych świateł, dlatego marka Kratki stworzyła linię nowoczesnych palenisk ogrodowych, które pozwalają cieszyć się pięknem ognia w każdym ogrodzie, na tarasie czy trawniku. Polski producent znów zaskakuje eleganckim wzornictwem i świetną funkcjonalnością, udowadniając, że dzisiaj z żywiołu ognia każdy może czerpać radość.

Ogień „ujarzmiony”

Już nie trzeba wielkiego ogrodu z wydzielonym, starannie przygotowanym miejscem na ognisko. Wystarczy niewielkie palenisko ogrodowe, które zadba o ciepłą, przytulną atmosferę i pozwoli na to, by cieszyć się naturalnym blaskiem ognia. Wypalone czarne duże plamy w ogrodzie i na trawnikach oraz uszkodzone chodniki to już przeszłość. Wolnostojące paleniska, wykonane z najwyższej jakości materiałów, można ustawić w dowolnym miejscu, nie naruszając struktury podłoża.

Domena bogów

W portfolio polskiej marki znalazły się paleniska ogrodowe inspirowane pięknem matematycznego świata w kształcie trójkąta czy sześcioboku. Miłośnikom klasycznej elegancji z pewnością przypadną do gustu paleniska o bardziej tradycyjnej konstrukcji np. wyrafinowanej czary czy stylowej patery. Wszystkie paleniska ogrodowe będą stanowić ciekawy element dekoracyjny ogrodu.

Kratki, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*