Podłoga winylowa w wersji premium

Nowoczesne panele winylowe zachwycają designem, doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością, dlatego też cieszą się dużym uznaniem świadomych konsumentów.

Panele winylowe wineo w wersji Multi-layer to propozycja skierowana do wszystkich osób, pragnących w swoim domu, biurze lub gabinecie cieszyć się piękną, wytrzymałą i bezpieczną podłogą. Tego typu nawierzchnia, poza charakterystycznymi dla paneli elastycznych cechami, jak miękkość, wytrzymałość i antystatyczność, posiada płytę nośną HDF
i impregnowane krawędzie, dzięki czemu jest jeszcze lepiej chroniona przed wilgocią. Zintegrowana mata wyciszająca skutecznie tłumi natomiast nieprzyjemny dla ucha pogłos kroków. Ogromną zaletą paneli winylowych jest również stabilność ich wymiarów i znaczna grubość. Mają one aż 9 milimetrów wysokości, co przekłada się na lepsze wyrównanie niedoskonałości podłoża i tym samym sprawia, że panele świetnie nadają się do pomieszczeń, wymagających gruntownych renowacji. Bezklejowy montaż na click pozwala natomiast na przeprowadzenie metamorfozy wnętrza bardzo szybko i wygodnie, wykorzystując jedynie piły do przycinania paneli.

Stylowa podłoga o różnych obliczach

Panele laminowane poza doskonałymi właściwościami technicznymi i wysoką funkcjonalnością, wyróżniają się również niezwykle eleganckim designem.

FlyPR, red.AS
Fot. Wineo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*