Zdmuchnij cały ten brud

Choć ich nie zapraszamy, one i tak nas odwiedzą. Ci nieproszeni goście na naszej posesji to zabrudzenia:  liście, pozostałości po pracach ogrodowych, ścięte gałązki i tak dalej. Nic tak nie psuje naszej pieczołowicie zaplanowanej aranżacji ogrodu jak takie „niespodzianki”. Kärcher prezentuje wydajne urządzenie dostępne w dwóch wariantach. Dmuchawy ogrodowe zasilane bateryjnie LBL to rozwiązanie, które pozwala usunąć wszelkie szpecące nasz ogród elementy. Mocniejszy wariant LBL 4 zasilany jest baterią 36 V a podstawowy LBL 2 baterią 18 V.

Jedno urządzenie – moc możliwości

Oba warianty dmuchawy LBL  są wyposażone w odłączaną tubę oraz płaską dyszę, którą można wykorzystać w razie potrzeby. Dzięki temu liście i luźne zabrudzenia można skutecznie usuwać ze szczególnie dużych powierzchni wokół domu i garażu. Płaska dysza służy do precyzyjnego czyszczenia, aby formować liście w stosy czy usuwać bardziej precyzyjnie na przykład płatki kwiatów. Brud i mokre liście można łatwo usunąć za pomocą zintegrowanego skrobaka. Dzięki LBL 4 z akumulatorem 36 V użytkownicy mogą wybrać, czy wolą pracować z pełną mocą, czy na mniejszym poziomie mocy, korzystając z długiej żywotności baterii.

Lekkie, ergonomiczne, wydajne

Ergonomiczny uchwyt i  zredukowana waga zapewniają wygodną pracę bez zmęczenia. Sprzyjają temu także  akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na stosowanie LBL 2 i LBL 4 w każdym miejscu niezależnie od zasilania elektrycznego. Po użyciu dmuchawy do liści są bardzo łatwe w przechowywaniu  i zajmują mało miejsca dzięki odłączanej tubie.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i liczba ich stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

Karcher, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*