Wadi finalistą konkursu Dobry Wzór 2020

Kolekcja Wadi, jedna z tegorocznych nowości, zakwalifikowała się do finału konkursu „Dobry Wzór 2020”. Tym samym projekt Tomasza Rygalika znalazł się w ścisłej czołówce najlepszych wzorniczo produktów dostępnych na polskim rynku.

Komisja Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wybrała Wadi do grona 115 finalistów konkursu „Dobry Wzór”. Nowość będzie rywalizować jesienią o nagrodę główną w kategorii „dom”. „Dobry Wzór” organizowany jest od 27 lat i należy do najbardziej prestiżowych przedsięwzięć tego typu w Polsce. Finaliści wskazywani są przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na podstawie stałego monitoringu rynku. Konkurs jest równocześnie niezależnym audytem wzorniczym, gdyż typowanie produktów odbywa się na podstawie wiedzy ekspertów i badaczy IWP, ich znajomości projektowania, rynku i trendów.

Kolekcja, na którą składają się sofa, fotel i pufa, jest najbardziej charakterystycznym meblem wśród propozycji na rok 2020. Jej oryginalna forma uzyskana została poprzez innowacyjną konstrukcję. Modele składają się z piankowych modułów o szerokości zaledwie 20 cm. Dzięki temu można je z dużą precyzją dopasować do każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego jak i komercyjnego. Meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów, pokrowce poszczególnych modułów można samodzielnie zdjąć i wyprać, a elementy konstrukcji po demontażu są odpowiednie do ponownego wykorzystania.

www.nobonobo.pl red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*