Akumulatorowe nożyce do żywopłotu

Wysoki, okazały żywopłot to nasz najlepszy sojusznik w, niełatwej dziś, walce o prywatność. Doskonale zasłania naszą posesję, tworząc zaciszne miejsce, które jest tylko dla nas. Wielu właścicieli ogrodów jest, bardzo słusznie z resztą, zadowolonych z tego, że posiadają taką ochronę przed ciekawskim wzrokiem. Jednak utrzymanie wysokiego żywopłotu nastręcza często wielu trudności. Aby go przyciąć nierzadko musimy używać drabiny, co bywa kłopotliwe. Jak to dobrze, że pojawiły się nowe akumulatorowe nożyce do żywopłotu PHG. Zasilane baterią o mocy 18 V sprostają nawet bardzo wysokim żywopłotom. Bez potrzeby sięgania po drabinę. Łatwo i szybko wyczarujesz piękny, zadbany żywopłot.  

Nożyce do żywopłotu PHG

Dzięki diamentowo szlifowanemu  ostrzu nożyce PHG zapewniają doskonałe efekty pracy. Są precyzyjne, dokładne i skuteczne. Długość ostrza wynosi 45 cm a rozstaw zębów na poziomie 18 milimetrów sprawia, że tną nawet grubsze gałęzie bez żadnego problemu. Mało tego, posiadają jeszcze dodatkową funkcję cięcia, przez co żadne zadanie im nie straszne. Dzięki specjalnej przedłużce, o łatwym montażu na szybkozłączce nożyce PHG Kärcher radzą sobie nawet z wyrównywaniem żywopłotów wysokich na cztery metry! Regulacja głowicy tnącej zapewnia także, że jeśli poczujemy w sobie duszę artysty, to możemy precyzyjnie kształtować w dowolne formy naszą zieleń wokół domu. Ścięte pędy są podmiatane dzięki specjalnej funkcji, dzięki czemu po pracy łatwo zaprowadzisz porządek i ład zbierając z ziemi ścięte gałązki. Specjalny hak pozwala ergonomicznie przechowywać narzędzie w garażu czy piwnicy, gdzie zajmuje ono bardzo mało miejsca.

Dla maksymalnej elastyczności i bezpieczeństwa

Zasilanie baterią to bezsporny atut nożyc PHG. Osłona ostrza stanowi skuteczne zabezpieczenie a pasek na ramię zapewnia że podczas dłuższej pracy nie odczujemy zmęczenia i bólu ramion i rąk.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i lich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Karcher, red. AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*