Nowy odkurzacz bryluje na salonach

Niemiecki brand słynie ze swej niezawodności i eksperckiej wiedzy na temat czyszczenia. Jeśli jednak sądzicie, że koncern nie stawia przy tym także na piękny, niebanalny design, to jesteście w błędzie! Dowodem niech będzie nowiutki model odkurzacza VC 4. Ergonomia łączy się tu z pięknem. Co sprawia, że jest to nie tylko, jak to zawsze w przypadku sprzętów Kärcher, niezawodne urządzenie, lecz także po prostu piękny przedmiot. Jest to sprzęt bezprzewodowy a także multicyklonowy.

Perła designu i pogromca brudu w jednym

Smukła konstrukcja, niska waga i zasilanie bateryjne, sprawiają że nic nie krępuje Twojej swobody ruchów, jak i nie narzuca miejsca, gdzie pracujesz tym wyjątkowym odkurzaczem. Odkurzacz posiada także możliwość zamiany klasycznego modelu na model ręczny, wtedy żaden kurz z półek na książki się nie uchowa, a Ty będziesz w szoku jak łatwo i szybko przebiegają porządki

Bezszczotkowy silnik wysokoobrotowy, system multicyklonowy oraz filtr EPA 12 zapewniają stałą moc zasysania (150 mbar). Brzmi poważnie, prawda? No cóż, to co musisz wiedzieć, to to, że jest to najbardziej zaawansowany system filtracji na rynku. A moc ssąca dosłownie zmiecie z powierzchni wszelkie zabrudzenia.  Urządzenie posiada także dużą, napędzaną ssawkę podłogową gwarantującą doskonałe rezultaty czyszczenia. W trybie Eco urządzenie pracuje całą godzinę – to, umówmy się, jest więcej niż potrzeba do posprzątania całego, nawet dużego, mieszkania. Po zakończeniu odkurzania, wyczyszczenie go jest dziecinnie proste, tak jak ładowanie.

Dziecinnie prosta obsługa

Smukły kształt i idealne rozłożenie wagi minimalizują wysiłek z Twojej strony do ZERA. Manewrowanie wokół mebli nigdy nie było prostsze. Ssawka podłogowa obraca się bowiem w zakresie 180 stopni.

Bezszczotkowy silnik wysokoobrotowy oraz duża, ruchoma dysza podłogowa. Multicyklonowy system czyszczenia z filtrem EPA 12 zapewnia stałą moc zasysania. W trybie Eco, czas działania wynosi do 60 minut.

Odkurzacz ten pozwala odkurzać podłogi, dywany, wykładziny, lecz także tapicerkę, półki, szafki i nie tylko.

Karcher, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*