Nie każdy bohater nosi pelerynę

Choć ich praca bywa niedoceniana i niezauważana, to przecież bez niej nie mogłaby funkcjonować żadna firma czy instytucja. Zwłaszcza dziś, w dobie pandemii koronawirusa, przekonujemy się wszyscy jak ważne i potrzebne jest to zajęcie. O jakiej profesji mowa? O sprzątaniu. Pracownicy firmy Karcher, by podziękować osobom dbającym o bezpieczeństwo i czystość w biurach firmy, nagrali specjalny film.

21 października obchodzimy Dzień Wdzięczności dla Sprzątaczy (Thank Your Cleaner Day) to okazja, by wszystkim tym, którzy codziennie dbają o porządek czystości oraz bezpieczeństwo w naszych miejscach pracy podziękować.

Z tej okazji grupa pracowników polskiej filii globalnego koncernu Karcher przygotowała film. Celem było podziękowanie i wyrażenie uznania dla ciężkiej, często niedocenianej, a obecnie także i niebezpiecznej, pracy personelu sprzątającego.

W ramach podziękowania firma podarowała także wszystkim pracownikom sprzątającym i ochraniającym biura Karcher upominki w postaci myjek do okien, pisemne wyrazy uznania oraz pendrivy z filmem.

Planowana była uprzednio bardziej uroczysta oprawa wydarzenia, jednak ze względu na pandemie i zagrożenie epidemiczne organizacja uroczystego spotkania nie była możliwa.

Karcher, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*