Modułowe domy w jeden dzień

Do naszych najlepszych wspomnień z dzieciństwa często należą wakacje spędzane z dala od miasta. Nic dziwnego – to czas całkowitej beztroski i swobody, ale także częstego kontaktu z naturą. Wyjazdy z rodziną, kolonie i obozy z przyjaciółmi, spanie pod namiotem… Kiedy dorośliśmy, wiele się zmieniło. Mamy mniej ruchu i rzadziej przebywamy na świeżym powietrzu, a weekendy spędzamy często w naszych czterech ścianach. Jeśli czujecie tęsknotę za łonem natury, jest łatwy sposób, by to zmienić – modułowe domy, które w jeden dzień mogą stanąć w wyznaczonym miejscu i są gotowe do zamieszkania.

Prostota

Wybudowanie domu jeszcze nigdy nie było tak proste – zamówienie można złożyć przez Internet, bez wychodzenia ze swoich czterech kątów, i wskazać lokalizację, do której wybrany model ma zostać dostarczony. Jego montaż na miejscu zajmie zaledwie jeden dzień. Gotowe elementy minimalistycznych budynków nie wymagają dodatkowych prac wykończeniowych
i, co ważne, trafiają do inwestora już w pełni wyposażone. Ich montaż ułatwia nowoczesna elewacja wykonana z wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych. Ich rozmiar minimalizuje ilość łączeń, a do tego są bardzo lekkie – metr kwadratowy może ważyć w zależności od wzoru od 8 do 20 kilogramów.

Domy modułowe są dostarczane w wybrane przez inwestora miejsce. Jeśli nie dysponujemy własną działką producent oferuje nam także możliwość postawienia domu na użyczonym przez niego terenie, oddalonym 50 kilometrów od centrum Warszawy – w Nature Park. Dla bardziej wymagających klientów została dedykowana dodatkowa możliwość indywidualnego skonfigurowania domu, by jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb.

Całoroczna przyjemność

Domy te cechuje nie tylko wyjątkowy komfort użytkowania, ale także najwyższa jakość wykorzystanych materiałów budowlanych, elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo, które zapewnia nowoczesna technologia. Są ekologiczne i energooszczędne, a do ich produkcji wykorzystano wyłącznie naturalne materiały. Umieszczone na elewacji spieki kwarcowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Niestraszny jest im mróz, promieniowanie UV oraz bardzo wysokie temperatury. Nie zmieniają swojego wyglądu wystawione na wilgoć czy intensywne promienie słoneczne. Spieki doceniono także za ich odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Włosi zadbali, by płyty były łatwe w eksploatacji, nie wymagają zabiegów konserwacyjnych ani specjalistycznych środków czyszczących. Celowo zaplanowano je w stonowanych kolorach: ciemnoszary oraz imitujący rysunek drewna spiek idealnie komponują się ze środowiskiem naturalnym i pięknem przyrody. Nic dziwnego – włoska marka przykłada bardzo dużą wagę do troski o naturę. Spieki kwarcowe powstają z materiałów, które podlegają recyklingowi, wyróżnia je także technologia oparta na fotokatalizie. To reakcja chemiczna, która sprawia, że różne zanieczyszczenia, zarówno pyłowe, jak i komunikacyjne, są najpierw w naturalny sposób odpychane od elewacji i spłukiwane przez padający deszcz. To powoduje oczyszczanie powietrza wokół budynku.

Beztroski czas na łonie natury, a do tego poprawa jakości powietrza w naszym otoczeniu? Trudno o lepsze plany na jesień i zbliżającą się wielkimi krokami zimę.

HSHPR, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*