Dom bez rachunków za ogrzewanie i prąd!

Niezależność energetyczna, wysoki komfort życia, oszczędność finansowa, dbałość o środowisko – a wszystko to dzięki jednej inwestycji. Wystarczy zamienić tradycyjną kotłownię na nowoczesne rozwiązanie. Atrakcyjne pakiety łączące pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną zapewnią ciepło i energię w domu na długie lata. Teraz rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną nie muszą już być problemem!

Program „Czyste Powietrze” jest przeznaczony dla właścicieli oraz współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub lokali mieszkalnych w budynkach jednorodzinnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.Mogą oni otrzymać dotację na demontaż nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe i zakup oraz instalację nowoczesnego źródła ciepła spełniającego najwyższe normy. Dotacja może wynosić nawet 30 000 zł w wersji podstawowej i 37 000 zł w ramach podwyższonego poziomu dofinansowania. Kwota zależy od typu modernizacji oraz zarobków. 

To rozwiązanie dla każdego, kto chciałby cieszyć się samowystarczalnością, oszczędnością i komfortem. Połączenie pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej zapewnia użytkownikowi pełną niezależność energetyczną. Firma Kratki oferuje wyjątkowo opłacalną inwestycję, której pozytywne skutkami będziemy odczuwać przez długie lata. 

Kratki, red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*