Kuchnia w stylu glamour

Marzysz o funkcjonalnej, eleganckiej kuchni, której aranżacja zachwyca bogactwem detali i doskonałej jakości materiałami wykończeniowymi? Sięgnij po dekory, które kryją się w nastroju Glamour. Możesz wybrać gotowe propozycje zestawień wzorów i kolorów lub samodzielnie dopasować dekory, by stworzony we wnętrzu nastrój był dokładnie taki, jak lubisz.

Kuchnia pełna blasku

Wnętrza w stylu glamour charakteryzują się bogactwem dodatków i bardzo wyrazistymi materiałami wykończeniowymi. Nie brak tu złota, mosiądzu i miedzi, kamieni o zdecydowanym wzorze, szlachetnych metali oraz drewna. I choć połączenie tych wszystkich materiałów może wydawać się przesadą, to umiejętnie dopasowane, pozwolą stworzyć fascynującą aranżację wnętrza, pełną klasy i dobrego smaku, która świadczy o statusie jego właścicieli. W nastroju Glamour znajdziemy niezwykle eleganckie i jednocześnie bardzo współczesne dekory, które stanowią kwintesencję tego bogatego, pełnego nonszalancji stylu. Zapewnia to niezwykle interesujące wykończenie – jedwabiście gładkie i z widocznym efektem oddziaływania wysokiej temperatury. Kruczoczarny dekor

wyróżnia się niebieskimi oraz srebrzystymi tonami, jest żywy, wyrafinowany. Świetnie sprawdza się w połączeniu z klasyczną czernią i złotymi akcentami, przez co wnętrze zyskuje więcej elegancji oraz wytworności. Idealny zarówno do frontów, jak i blatów. Na blacie kuchennym pojawił się z kolei zjawiskowy, wytworny czarny marmur o delikatnym użyłkowaniu dodaje wnętrzom klasy i elegancji. W rysunku dekoru wyróżniają się szlachetne białe linie. Marmur Black Royal doskonale łączy się z bielą i ciepłym orzechem, tworząc szykowne kompozycje. To dekor idealny na fronty, dostępny również w ofercie blatów.

Warto pamiętać, że wnętrza w stylu glamour, to nie tylko szarości lub złoto. W eleganckim wnętrzu nie może zabraknąć również odrobiny zdecydowanego koloru. Zestaw dekorów opiera się na czerni, graficie, w połączeniu z ciemną zielenią, najmodniejszym obecnie kolorze w kuchni. Choć zwykle kojarzy się ona z wnętrzem w stylu naturalnym, w połączeniu z jasnym drewnem lub bielą, to w klimacie Glamour odnajduje się równie doskonale. Zieleń możemy połączyć z wytwornym orzechem, a całość dopełnić miedzią metaliczną, która może pojawiać się zarówno jako dekor, ale również w dodatkach, tj. lampy, metalowe krzesła, uchwyty. Takie połączenie materiałów pozwoli stworzyć stylowe i bardzo nastrojowe wnętrze.

Profundo PR, oprac.red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*