Kostka brukowa czy płyty?

Szlachetna kostka brukowa to zachowana precyzja wymiarowa, trwałość barw i staranne wykończenie nawierzchni. Wszystko co zamyka się w zwrocie jakość kostki brukowej. Płyty tarasowe to gładka nawierzchnia o delikatnym rysunku.

Duża kwadratowa płyta, duża kwadratowa kostka i prostokąt o długości boków równych ich wymiarom są podstawą do tworzenia charakterystycznego rysunku nawierzchni. Nawierzchnia tworzy harmonijny wzór, który dopasowuje się do otaczającej architektury i żywej zieleni ogrodu. Korfu to kostka z mikrofazą. Nawierzchnia jest gładka i komfortowa w użytkowaniu.

Pełne dopasowanie gwarantuje odpowiednia barwa. Jaki kolor kostki brukowej? Do architektury nowoczesnej odpowiednie będą: szary i grafit. Barwne melanże pozwolą się dopasować do indywidualnych gustów i stylów architektonicznych. Co to jest color-mix? Technologia barwienia kostki brukowej nie pozostawia niczego przypadkowi. Color-mix gwarantuje czyste i efektowne barwy nawet na małej powierzchni. Nawierzchnia obserwowana z dystansu daje wrażenie bloków wyciętych z naturalnej skały.

Jaki impregnat do kostki brukowej? Kostka nie potrzebuje impregnacji. Uszczelnienie następuje podczas procesu produkcji i obejmuje całą masę tworzącą kostkę. Jest przez to skuteczniejsze i trwalsze od impregnacji powierzchniowej.

Buszrem, oprac.red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*