Płyty bursztynowe?

Płyty to niezbędny element tradycyjnego tarasu. Antypoślizgowa powierzchnia i ciepły, słoneczny kolor zapewniają bezpieczeństwo i atmosferę odpoczynku. Opisane wymagania spełniają np. płyty tarasowe Bursztyn.

Płyty tarasowe Bursztyn nawiązują do wyjątkowej barwy cenionego w jubilerstwie kamienia. W procesie produkcji do górnej warstwy płyty dodawane są naturalne kruszywa. To dzięki nim powierzchnia płyty nabiera charakterystycznej ciepłej, słonecznej barwy harmonizującej z brązami i zielenią. Powierzchnia płyt wykańczana jest na dwa sposoby: śrutowanie lub szczotkowanie (curlingowanie). Śrutowanie polega na obijaniu powierzchni płyty kuleczkami śrutu. Z kolei nawierzchnia curlingowana powstaje dzięki wygładzaniu płyt specjalnymi szczotkami. W obu przypadkach powstaje bezpieczna antypoślizgowy płaszczyzna.

Płyty betonowe Bursztyn przeznaczone są na tarasy i ścieżki piesze. Mają gwarantowaną odporność na zmienne warunki atmosferyczne (zamrażanie i rozmrażanie). Wysoka zgodność wymiarów wszystkich produkowanych egzemplarzy pozwala wykonawcom na szybką i dokładną pracę.

Buszrem,fot. Buszrem, oprac.red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*