Wiosenne porządki

Wiosna jest już blisko. Dla wielu jest to doskonała okazja, aby nadać łazience nowy błysk. Jest to możliwe dzięki innowacjom. W połączeniu z właściwościami antybakteryjnymi innowacje te zapewniają maksymalną higienę, a tym samym optymalne samopoczucie w łazience.

Innowacyjny sposób spłukiwania gwarantuje maksymalną higienę

Podczas gdy brzegi toalety mogą być szczególnie problematyczne i wymagają częstego gruntownego czyszczenia, w przypadku toalet wyposażonych w technologię HygieneFlush jest inaczej. Innowacja polega na tym, że woda przepływa jednocześnie przez dwa otwory, tworząc wir, który powoduje silne spłukiwanie i optymalne czyszczenie całego wnętrza toalety. Niezależne testy potwierdziły skuteczność tej technologii.

Higieniczna czystość i atrakcyjny wygląd

Funkcjonalne, higieniczne rozwiązania i stylowe wzornictwo nie wykluczają się wzajemnie. To nie tylko doskonały wybór pod względem estetycznym, ale także uzupełnienie szerokiej gamy różnych stylów i połączenie współczesnego wzornictwa z nowoczesną technologią.

Otwarta krawędź spłuczki staje się strefą wolną od zarazków

Aby wyeliminować gromadzenie się zanieczyszczeń, kamienia i zarazków, producent designerskich łazienek wyposażył np. serię toalet w sprawdzoną technologię spłukiwania. Dzięki temu trudno dostępne miejsca odchodzą w przeszłość. Toalety te są łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ woda, zanim spłucze całą powierzchnię wewnętrzną, zaczyna

krążyć wokół otwartego, łatwo dostępnego brzegu. Szczególnie dobrze spłukiwany jest krytyczny obszar toalety znajdujący się z przodu, bez rozpryskiwania wody.

Glazura ceramiczna hamuje rozwój bakterii do 99,9 procent.

Innowacyjne technologie spłukiwania w połączeniu ze szkliwem ceramicznym HygieneGlaze zapewniają higienę, czystość i ochronę. Antybakteryjna glazura jest na stałe wtopiona we wnętrze toalety lub pisuaru aż po brzegi – czyli dokładnie tam, gdzie szczególnie często występują np. bakterie e. coli. 90 procent bakterii zostaje zabitych po sześciu godzinach (99,99 procent w ciągu 24 godzin). Testy przeprowadzone przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn potwierdziły skuteczność HygieneGlaze: specjalna glazura ma toksyczny wpływ na bakterie i zarazki, co hamuje ich rozwój.

WonderGliss sprawia, że brud po prostu spływa

Powłoka WonderGliss jest kolejnym sposobem zagwarantowania czystości ceramiki łazienkowej i sprawia, że umywalki lub toalety są bardzo łatwe w czyszczeniu. Brud i kamień nie są w stanie utrzymać się na gładkiej powierzchni i spływają wraz z wodą. Wszelkie pozostałości można usunąć za pomocą miękkiej ściereczki.

Bawełna zamiast mikrofibry: wskazówki dotyczące sprzątania łazienki

Ogólnie rzecz biorąc, do czyszczenia łazienki najlepiej używać miękkiej bawełnianej ściereczki, podczas gdy mikrofibra może porysować ceramikę. Delikatny detergent na bazie cytrusów, który działa przez kilka godzin, skutecznie usuwa brud. Środki czyszczące w piance mają tę zaletę, że przylegają do gładkich i pionowych powierzchni dłużej niż środki czyszczące w płynie. Kamień można łatwo usunąć za pomocą płynu do czyszczenia protez zębowych lub płynu do mycia naczyń rozpuszczonego w umywalce lub toalecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*