Jakie akcesoria wybrać do łazienki?

Urządzanie łazienki nie jest tylko sztuką wyboru glazury, urządzeń sanitarnych i armatury. Kwestią w istotny sposób wpływającą na ergonomię i funkcjonalność tego pomieszczenia, jest wyposażenie go w zestaw pomocniczych akcesoriów. Mydelniczki, dozowniki mydła, kubki do mycia zębów, uchwyt na papier toaletowy, szczotka do WC, półki na kosmetyki czy wieszaki na ręczniki to elementy, których obecność, a także przemyślane rozplanowanie podnoszą komfort korzystania z łazienki. Wszyscy chcemy, by czas poświęcony na codzienną toaletę był nie tylko obowiązkiem, ale też chwilą relaksu, przyjemności i odprężenia. Uzyskanie takiego stanu będzie łatwiejsze dzięki praktycznie rozmieszczonym, solidnym i ładnym akcesoriom. Dodatki stylem i kolorem powinny pasować do wystroju pomieszczenia. Warto pamiętać, że elementy z jednej serii sprawiają, że wnętrze staje się spójne i harmonijne.

Elegancko i uniwersalnie

Metalowe, klasyczne, pokryte chromową powłoką dodatki świetnie odnajdą się w każdym stylu oraz w otoczeniu różnych barw. Niezwykle elegancko prezentuje się chrom w połączeniu ze szkłem transparentnym oraz mlecznym. Niewątpliwym atutem tych produktów jest możliwość dokupienia i wymiany samego szklanego elementu w przypadku jego uszkodzenia, bez konieczności zakupu stelaża. Różnorodność wzorów dostępnych w ramach jednej rodziny pozwala na optymalny dobór urządzeń do liczby domowników i ich potrzeb. Na przykład w ww. kolekcjach szklanki dostępne są w wersji pojedynczej oraz podwójnej, a wieszaki na ręczniki od pojedynczych montowanych punktowo do szerokich, podwójnych drążków.

Modna i nowoczesna czerń

Czarne dodatki to jeden z najmodniejszych trendów. Świetnie wyglądają w połączeniu z mlecznym szkłem. Doskonale zaprezentują się na tle białej lub szarej glazury w zestawieniu z czarną armaturą. Będą stanowić piękny kontrast dla elementów drewnopodobnych i wszystkich pastelowych oraz jasnych barw. W szczególny sposób wydobędą charakter wnętrz w stylu nowoczesnym i industrialnym.

AFIR Biuro PR, oprac.red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*