Łazienka z marmurem

Urządzenie łazienki to inwestycja na lata, dlatego zależy nam, aby jej wystrój przetrwał próbę czasu.

Marmur to materiał szalenie elegancki, wytworny i ponadczasowy. Nie bez przyczyny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród urządzających. Ten naturalny kamień zachwyca bezpretensjonalnym pięknem i bogactwem wzorów. Doskonale podkreśla charakter wnętrz w różnych stylach i atrakcyjnie łączy z wieloma dodatkami. Łazienka z marmurem to nie tylko aranżacyjny hit, ale trafny wybór na lata. Wśród kolekcji płytek inspirowanych rysunkiem marmuru z portfolio Opoczno idealną propozycję znajdą zarówno miłośnicy klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek, tych urządzonych w klimacie glamour, konwencji loft czy szykownym stylu amerykańskim. Co więcej, płytki odwzorowujące charakterystyczne dla marmuru użylenie są tonalne. To znaczy, że w ramach jednej kolekcji płytki różnią się między sobą wzorem. Dzięki temu ułożony deseń jest różnorodny, a ceramiczne powierzchnie prezentują się naturalnie. Z jakimi materiałami, kolorami i dodatkami łączyć płytki o grafice marmuru, aby aranżacja łazienki robiła wrażenie już od progu? Podpowiadamy, inspirujemy.

Biały marmur do łazienki w stylu klasycznym

Biały marmur to synonim piękna i elegancji, a płytki inspirowane jego majestatycznym rysunkiem będą bezkonkurencyjne w łazience urządzonej w klasycznym stylu.

Biały marmur i złoto – łazienka w stylu amerykańskim

Szyk, rozmach, luksus i… wszechobecny marmur to nieodłączne elementy łazienki w stylu amerykańskim.

Łazienka z marmurem i drewnem – przytulny minimalizm

Przede wszystkim naturalna uroda i ponadczasowy charakter sprawiają, że marmur jest tak ceniony i popularny we wnętrzach. Ale za jego wyborem przemawia również to, jak wspaniale komponuje się z innymi materiałami. Na przykład drewnem, które znakomicie ociepla chłodne kamienne powierzchnie, tworząc w łazience kojącą atmosferę.

Biały marmur, drewno i złoto, czyli łazienka w stylu glamour

Luksusowe, pełne blasku wnętrza w stylu glamour kuszą gustownym połączeniem atrakcyjnych form, efektownych materiałów i zdobnych i dodatków. Aby sprostać temu niełatwemu zadaniu jakim jest urządzenie łazienki glamour trzeba zacząć od bazy. Marmur to zdecydowany „must have”.

Czarna łazienka z marmurem – urok loftowych wnętrz

Czerń już od kilku sezonów plasuje się na topie łazienkowych trendów i cieszy sporą popularnością wśród urządzających. Po armaturę, dodatki, a nawet ceramikę sanitarną w tym kolorze chętnie sięgają zwolennicy nowoczesnych wnętrz, ale też fani loftów. Okazuje się, że również w takiej konwencji marmur prezentuje się świetnie.

HSH PR, oprac.red.AS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*